KZ ED9 kulak Süper Kase Tuning Memeleri Kulaklık Kulak Monitörler HiFi Kulaklık Mikrofon Ile Şeffaf Ses

KZ ED9 kulak Süper Kase Tuning Memeleri Kulaklık Kulak Monitörler HiFi Kulaklık Mikrofon Ile Şeffaf Ses

₺ 20.77

Ucuz KZ ED9 kulak Süper Kase Tuning Memeleri Kulaklık Kulak Monitörler HiFi Kulaklık Mikrofon Ile Şeffaf Ses, Satın Kalite Kulaklık & kulaklık doğrudan Çin Tedarikçilerden: KZ ED9 kulak Süper Kase Tuning Memeleri Kulaklık Kulak Monitörler HiFi Kulaklık Mikrofon Ile Şeffaf Ses

Tutar

Product Description for KZ ED9 kulak Süper Kase Tuning Memeleri Kulaklık Kulak Monitörler HiFi Kulaklık Mikrofon Ile Şeffaf Ses :
-28.00/piece -33.30/piece -28.84/piece KZ ED9 Süper Kase Tuning Memeleri T Şekilli Kulak Içi Kulaklıklar Hi Fi Kulaklık Yüksek Çözünürlük Sürücü Izleme The ED9 kulaklık sadece bir abartı değildir. tüm üç frekans aralıkları dengeli edilir. tiz pürüzsüz olduğunu, mediumlarını kalabalık ve bas boomy değildir değildir. sağlanan ses ayar memeleri ile, onların arzu ses ayarlamak için kullanıcıların izin. Shining gümüş yüzey, basit ve dokulu. 1. Innovative T şekilli kutup parçası sürücü birimi geleneksel sürücü bağlı yakından iç değil, ses neden az tutarlı olmak ve parlak. magent inşa zamanla aşağı sürücü diyafram sag neden olur, kötüleşen ses.
tüm yeni sürücü sürücü ünitesi içinde etkili negatif basınç ortadan kaldırır, net sağlayan, ses ve vokal daha iyi uzantısı yumuşak hissediyorum. 2. Yeni canlı PEK diyafram headphones' olarak diyafram vokal kabloları, ses kalitesi belirleyici bir rol oynar. ED9 yüksek end PEK diyafram seçin. sıradan PET diyafram ile karşılaştırıldığında,, hafif ve incedir PEK diyafram olduğunu, hızlı titreşim frekansı. son derece hassas ve hızlı tepki kuvveti ile, the ED9 gösterisi daha saf bir vokal, dinamik texured bas. 3. Yükseltme tuning memeleri ED9 tuning memeleri GR ve diğer kulaklıklar daha yeni bir tasarım var, dengeli ve bas memeleri daha iyi bir ses efekti var. 4. Super bowl augmented mediumlarını ses efekti yenilikçi tasarım olarak hangi end memeleri kase. kalabalık geliştirir mediumlarını ' sakıncaları geleneksel ses odası, ses frekans aralığı genişliği geliştirmek. mediumlarını daha doğal ve tutarlı vardır. 5. Müzik aletleri seviye akustiği pirinç konut birçok müzik aletleri bakır yapılır. bakır yüksek sertlik vardır, ses bozulmasını azaltmak ve daha fazla olabilir. rezonans etkisi geliştirmek, sesi net ve parlak, kapsamlı taze çoğaltmak ve son derece dinamik ses. ED9 parlak gümüş krom kaplama yüzey ile, basit ve dokulu. küçük bir plastik kutu içinde geldi, bir çok temel vardı kapak arkasındaki grafik ve bir detaylı spec. kapak ile güzel bir ekran sunum vardı altında bir köpük kesme ve bunun içinde ED9. minimalistik oldu olsa, böyle düşük fiyat KZ aslında bir dizi yer için 3 hibrid kulaklık başlıkları (S/M/L, hibrid tasarım ile bir kırmızı çekirdek) ve 2 filtreleri bir dizi! evet, inanmak zor ama bu tasarım barındırır değiştirilebilir metal memesi-filtreleri vida kabuk içine kulaklıklar. ve bir bonus olarak orada oldu hibrid kulaklık başlıkları fazladan bir çift olarak kullanılan bir " tutucu " filtrelerin 2nd için seti. şimdi, ED9 hakkında daha fazla tasarım. kablo ile başlayarak, bu şey olmazdı 't beklediğiniz " bütçe " IEM. bu bir kalite vardır altın kaplama güzel bir gerilme kabartma ile L-şekilli bağlayıcı. çok renkli bükülmüş teller vardır bir iç temizle lastik koruyucu yumuşak ve yönetmek kolay olan olmadan çok karışık alıyorsanız çok. Y-splitter küçük olduğunu ve tüm etrafında güzel bir gerilme kabartma ile 3 lastik tel bağlantı noktaları. sağ tarafı tel de inline uzaktan kumanda vardır evrensel çok fonksiyonlu tek düğmesi ve mic ile hemen yanındaki bu. eğer don ' t ses kontrolü uyumluluğu hakkında endişelenmenize gerek (Android vs i OS) beri bu düğmeler mevcut değildir, ama tek bir tıklama Oynat/Duraklat/Çağrı sorunsuz çalışır, ve çift tıklatın benim Not 4 ile bir sonraki şarkıya atlar.
tel gider bir metal krom kaplama kabuk ve de eki de güzel bir gerilme rahatlama vardır. gördüğünüz gibi, kablo içine gitti düşünce bir sürü her eklem bağlantı tasarım ve dayanıklılık. kabuk kendisi çok kaygan ve ona ağırlık biraz var. sen sadece düşünüyor ve bir gerçektir tel aşağı giymek, yapmanız gerekir kulaklık başlıkları bir dizi ile eşleştirmek değil vermek sadece en iyi mühür ama aynı zamanda bir kavrama tutmak için iç güvenli bu IEMs kulaklar. kabuk kendisi dahil birden hava vents ekli pinhole yanındaki bir tel, diğeri dibinde memesi filtresi, ve iki büyük tel örgü kaplı kabuk arkasındaki portları. kombine, tüm bu açık bir havadar geniş platodaki katkıda ve aynı zamanda bir vasat izolasyon. ayrıca, her kulaklık üst vardır bir açıkça yazıldığından Sol/Sağ işaretleme. kablo benim gömlek karşı fırçalanmış zaman fark Microphonics etkisi oldu, ama çok kötü değildi. geldiğinde bir ses, bana size güvence bu filtreler dahil iki çift bir hile değildir. baktığınızda closer, onlar çok farklı bir tasarım var, hafif bir fark uzunluğu ve bitiş (soluk pirinç-nötr, parlak altın-bassy), ve parlak altın meme-filtre bile bir köpük ekleme filtresi vardır. bu iki filtreler arasında bir fark çok fark oldu ki kesinlikle bir ses imzası şekillendirme katkıda bulunmuştur. ileri hareketli, ben " bronz " ve " altın " bakın hangi ayırt etmek amacıyla filtre kullanarak Ben oldu benim dinleme kurulum.
ED9 (bronz) biraz orta-ileri ile nötr ses imza vardır. genel bu parlak ve ayrıntılı ses ile geniş bir havadar platodaki olduğunu da ona güzel bir derinliği vardır. bas nötr olduğunu, sıkı, ve vurucu, iyi bir uzatma ve özellikleri ile bu duygu yerine bunu duymak edememek.
KZ ED9 kulak Süper Kase Tuning Memeleri Kulaklık Kulak Monitörler HiFi Kulaklık Mikrofon Ile Şeffaf Ses
Buy cheap KZ ED9 kulak Süper Kase Tuning Memeleri Kulaklık Kulak Monitörler HiFi Kulaklık Mikrofon Ile Şeffaf Ses
KZ ED9 kulak Süper Kase Tuning Memeleri Kulaklık Kulak Monitörler HiFi Kulaklık Mikrofon Ile Şeffaf Ses Review
KZ ED9 kulak Süper Kase Tuning Memeleri Kulaklık Kulak Monitörler HiFi Kulaklık Mikrofon Ile Şeffaf Ses Shopping
KZ ED9 kulak Süper Kase Tuning Memeleri Kulaklık Kulak Monitörler HiFi Kulaklık Mikrofon Ile Şeffaf Ses Shipping and return policy
Shopping tips:
Before buying KZ ED9 kulak Süper Kase Tuning Memeleri Kulaklık Kulak Monitörler HiFi Kulaklık Mikrofon Ile Şeffaf Ses You can read review for it, or other customers reviews and comments. It is very important for to be shure of this product quality.Read description and main features for KZ ED9 kulak Süper Kase Tuning Memeleri Kulaklık Kulak Monitörler HiFi Kulaklık Mikrofon Ile Şeffaf Ses carefully. This will let You to choose and buy best product for You. Best reviews from customers: This KZ ED9 kulak Süper Kase Tuning Memeleri Kulaklık Kulak Monitörler HiFi Kulaklık Mikrofon Ile Şeffaf Ses is really great. With a great deal from this store it becomesbest, so i decide to leave a comment here for You. Attempt to visit and discover it priced honest get a great deal totally free shipping order. truly simple thanks a great deal.
- I was thinking the delivery will cost a lot, but impressed using the buy and delivery from the method here. I do not really disappointed that this order to the web. great services, fast delivery, less expensive
- simple to use service, fast conserve you are able to evaluate costs and purchase other KZ ED9 kulak Süper Kase Tuning Memeleri Kulaklık Kulak Monitörler HiFi Kulaklık Mikrofon Ile Şeffaf Ses accessible now. It is really great time for nuy it. Strongly recommend this store.Do not forget to look for special discount in KZ ED9 kulak Süper Kase Tuning Memeleri Kulaklık Kulak Monitörler HiFi Kulaklık Mikrofon Ile Şeffaf Ses related products.
Some Best features for related products with You can compare with selected product:
Help and Support:
You can reach a support representative via phone and email. You can also search the online knowledgebase and read the FAQs page for general answers and tips on setting up your text message marketing campaign. Video tutorials are available to give you additional assistance. These video guides can be especially helpful since they show you exactly what to expect in the program and how to answer common questions.


Daha fazla veri

Marka Adı:
KZ
stil:
Kulak
iletişim:
telli
Konnektörler:
3.5mm
Kablosuz Tipi:
Hiçbiri
Vocalism Prensibi:
Dinamik
Kontrol Düğmesi:
Evet
Ses Kontrolü:
Hayır
Aktif Gürültü İptal:
Hayır
fonksiyon:
gürültü Engelleme,Mikrofon,monitör kulaklık,video oyun,ortak kulaklık,rutin ofis işleri,cep telefonu,taşınabilir,ipod,hifi kulaklık,Voice control,Supports music
fiş tipi:
l bükme
duyarlılık:
108±3db
frekans tepki aralığı:
20-20000hz
hat uzunluğu:
1.2m
direnci:
18Ω
su geçirmez:
Hayır
Model Numarası:
KZ ED9 headphones with microphone
Destek apt-x:
Hayır
Destek Hafıza Kartı:
Hayır
Destek APP:
Hayır
pazara:
2015
kablosuz:
hiçbir
mikrofon:
Evet
Product Category:
Metal in ear headphones
Frequency Response:
7-46200Hz
Driver Unit:
T shaped driver unit
Driver Type:
Dynamic
Color:
Silver, Black
Weight:
22g / 0.77oz
Package Contents:
ED9 headphone, tuning nozzles, S, L sizes eartips
Music Styles:
pop, rock, symphony
Connectors:
3.5mm
With Microphone:
Yes

Müşterinin seçimi

2017 Yeni AX-01 Kablosuz Bluetooth Kulaklık Gürültü Kulaklık Sport Stereo kulaklık 3 Pairs Kulak Muffs Azaltmak
 • Son

2017 Yeni AX-01 Kablosuz Bluetooth Kulaklık Gürültü Kulaklık Sport Stereo kulaklık 3 Pairs Kulak Muffs Azaltmak

4.14 ₺ 4.00

Product Description for 2017 Yeni AX01 Kablosuz Bluetooth Kulaklık Gürültü Kulaklık Sport Stereo kulaklık 3 Pairs Kulak Muffs Azaltmak :     özellikleri : kablosuz Bluetooth Kulaklık : spor sırasında ellerinizi serbest Izin yapıyor.gürültü Kulaklık Azaltmak : net ve yüksek ses kalitesi Sağlar.LED Gösterge Işığı : kolayca farklı göstergesi fark Etmek.çok İşlevli : Müzik çalma, cevap telefon görüşmeleri, ses raporu numarası, We Chat / QQ ses ulaşın..düz kablo tasarım : düzensiz olsun kolayca etmez...

Orijinal Marka Kulaklık PTM KD3 Airpods Earpods Kulaklık için Mic Ile Metal Kulaklık Kulakiçi
 • Son

Orijinal Marka Kulaklık PTM KD3 Airpods Earpods Kulaklık için Mic Ile Metal Kulaklık Kulakiçi

8.29 ₺ 6.00

Product Description for Orijinal Marka Kulaklık PTM KD3 Airpods Earpods Kulaklık için Mic Ile Metal Kulaklık Kulakiçi : Orijinal Marka Kulaklık PTM KD3 Airpods Earpods Kulaklık için Mic Ile Metal Kulaklık KulakiçiBuy cheap Orijinal Marka Kulaklık PTM KD3 Airpods Earpods Kulaklık için Mic Ile Metal Kulaklık KulakiçiOrijinal Marka Kulaklık PTM KD3 Airpods Earpods Kulaklık için Mic Ile Metal Kulaklık Kulakiçi ReviewOrijinal Marka Kulaklık PTM KD3 Airpods Earpods Kulaklık için Mic Ile Metal Kulaklık Kulakiçi ShoppingOrijinal Marka Kulaklık PTM KD3 Airpods Earpods Kulaklık için Mic Ile Metal Kulaklık Kulakiçi Shipping and return policyShopping tips: Before buying Orijinal Marka Kulaklık PTM KD3 Airpods Earpods Kulaklık için Mic Ile Metal Kulaklık Kulakiçi You can read review for it, or other customers reviews and comments...

AKASO TWS10 2017 Yeni Bluetooth Kulaklıkları Gerçek Kablosuz Mini Stereo Kulaklık iphone 7 için Şarj Soketi ile müzik çalmak
 • Son

AKASO TWS10 2017 Yeni Bluetooth Kulaklıkları Gerçek Kablosuz Mini Stereo Kulaklık iphone 7 için Şarj Soketi ile müzik çalmak

₺ 20.77

Product Description for AKASO TWS10 2017 Yeni Bluetooth Kulaklıkları Gerçek Kablosuz Mini Stereo Kulaklık iphone 7 için Şarj Soketi ile müzik çalmak : TWINS TWS10 Çift Bluetooth Kulaklıkları Gerçek Kablosuz Mini Şarj Soketi ile Kulak Stereo Kulaklık Kulaklık Müzik Çalmak özellikler : malzeme : ABS ürün boyutu : 2.6 cm * 1.8 cm * 1 cm (L * W * H) Bluetooth sürüm : V4.1 İletim mesafesi : 10 metre sürekli konuşma süresi : 23 saat bekleme süresi : 20 gün şarj süresi : 40 dakika kanal : Stereo fonksiyonu : Destek müzik, eller serbest fonksiyonu bağlantı adım 1 : telefon Bluetooth fonksiyonu açmak için 2 : uzun basın Bluetooth kulaklık fonksiyon tuşları biri iki kırmızı ve yeşil renk ışıklar yanıp söner kadar, eşleştirilmiş devlet içine, değil yeniden kapalı açık 3 : cep telefonu eşleştirme için arama Bluetooth kulaklık 4 : Zaman bağlı ilk telefon Bluetooth kulaklık sonra açılış başka Bluetooth kulaklık otomatik çifti 5 : Çift bağlantı bağlantı tamamlandığında TWS10 göstermektedir AKASO TWS10 2017 Yeni Bluetooth Kulaklıkları Gerçek Kablosuz Mini Stereo Kulaklık iphone 7 için Şarj Soketi ile müzik çalmakBuy cheap AKASO TWS10 2017 Yeni Bluetooth Kulaklıkları Gerçek Kablosuz Mini Stereo Kulaklık iphone 7 için Şarj Soketi ile müzik çalmakAKASO TWS10 2017 Yeni Bluetooth Kulaklıkları Gerçek Kablosuz Mini Stereo Kulaklık iphone 7 için Şarj Soketi ile müzik çalmak ReviewAKASO TWS10 2017 Yeni Bluetooth Kulaklıkları Gerçek Kablosuz Mini Stereo Kulaklık iphone 7 için Şarj Soketi ile müzik çalmak ShoppingAKASO TWS10 2017 Yeni Bluetooth Kulaklıkları Gerçek Kablosuz Mini Stereo Kulaklık iphone 7 için Şarj Soketi ile müzik çalmak Shipping and return policyShopping tips: Before buying AKASO TWS10 2017 Yeni Bluetooth Kulaklıkları Gerçek Kablosuz Mini Stereo Kulaklık iphone 7 için Şarj Soketi ile müzik çalmak You can read review for it, or other customers reviews and comments...

SAMSUNG için Mikrofon ile Kulaklık EHS64 Kablolu 3.5mm Kulak Samsung Galaxy S8 S8Edge Destek Resmi Doğrulama Orijinal
 • Son

SAMSUNG için Mikrofon ile Kulaklık EHS64 Kablolu 3.5mm Kulak Samsung Galaxy S8 S8Edge Destek Resmi Doğrulama Orijinal

₺ 3.76

Product Description for SAMSUNG için Mikrofon ile Kulaklık EHS64 Kablolu 3.5mm Kulak Samsung Galaxy S8 S8Edge Destek Resmi Doğrulama Orijinal : 9.83 / piece 58.84 / piece 10.62 / piece 21.76 / piece 9.77 / piece SAMSUNG EHS64 Kablolu 3.5mm Kulak Içi Kulaklıklar Mikrofon ile Samsung Galaxy S8 S8 Edge Destek Resmi Doğrulama için Orijinal ürün Özellikleri : marka Samsung serisi EHS64 renk beyaz bağlantı kablolu Wearning Yöntemi kulak arayüzü 3.5mm hassasiyet 93d B frekans Tepkisi 20 Hz20 KHz uzunluk 1.2 m uyumlu Samsung Galaxy için S6 SMG920 / S Edg SM G925 / S3 / S4 / S5 Not2 / 3 / 4 .....

Huawei AM13 Onur Engine2 Kulaklık Mikrofon Ile Kulak Içi Kulaklıklar Kablolu kulaklık Için Onur Artı 3X 3C P7 Mate 8 P9 Xiaomi
 • Son

Huawei AM13 Onur Engine2 Kulaklık Mikrofon Ile Kulak Içi Kulaklıklar Kablolu kulaklık Için Onur Artı 3X 3C P7 Mate 8 P9 Xiaomi

22.21 ₺ 16.00

Product Description for Huawei AM13 Onur Engine2 Kulaklık Mikrofon Ile Kulak Içi Kulaklıklar Kablolu kulaklık Için Onur Artı 3X 3C P7 Mate 8 P9 Xiaomi :     Huawei AM13 Onur Engine2 Kulaklık Mikrofon Ile Kulak Içi Kulaklıklar Kablolu kulaklık Için Onur Artı 3 X 3 C P7 Mate 8 P9 Xiaomi * süper bas Hifi kulaklık* toptan büyük indirim desteği* taşınabilir cep kablolu kulaklık* teknoloji rüzgar ve gürültü azaltılması* orijinal huawei kulaklık* uyumlu Samsung için iphone Xiaomi ve diğer cep telefonları için marka : Huaweimodeli : Onur AM13ağırlık : 50grenk : gri, gümüşgiyen tipi : Kulaktürleri : kulaklıklarfiş tipi : düz fişfiş Çapı : 3.5mm frekans aralığı : 2020000 (Hz) empedans : 32(Ω) hassasiyet : 108±3 (d B) kablo uzunluğu : 1.2m kablosuz olup olmadığını : Hayır mikrofon olup olmadığını : Evet Fuction : müzik çalma, hifi kulaklık     Huawei AM13 Onur Engine2 Kulaklık Mikrofon Ile Kulak Içi Kulaklıklar Kablolu kulaklık Için Onur Artı 3X 3C P7 Mate 8 P9 XiaomiBuy cheap Huawei AM13 Onur Engine2 Kulaklık Mikrofon Ile Kulak Içi Kulaklıklar Kablolu kulaklık Için Onur Artı 3X 3C P7 Mate 8 P9 XiaomiHuawei AM13 Onur Engine2 Kulaklık Mikrofon Ile Kulak Içi Kulaklıklar Kablolu kulaklık Için Onur Artı 3X 3C P7 Mate 8 P9 Xiaomi ReviewHuawei AM13 Onur Engine2 Kulaklık Mikrofon Ile Kulak Içi Kulaklıklar Kablolu kulaklık Için Onur Artı 3X 3C P7 Mate 8 P9 Xiaomi ShoppingHuawei AM13 Onur Engine2 Kulaklık Mikrofon Ile Kulak Içi Kulaklıklar Kablolu kulaklık Için Onur Artı 3X 3C P7 Mate 8 P9 Xiaomi Shipping and return policyShopping tips: Before buying Huawei AM13 Onur Engine2 Kulaklık Mikrofon Ile Kulak Içi Kulaklıklar Kablolu kulaklık Için Onur Artı 3X 3C P7 Mate 8 P9 Xiaomi You can read review for it, or other customers reviews and comments...

Aimitek Spor Bluetooth Kulaklık Boyun Bandı Stereo Kablosuz Kulaklık Ahizesiz Kulaklıklar için Mic ile iPhone Samsung Xiaomi Huawei
 • Son

Aimitek Spor Bluetooth Kulaklık Boyun Bandı Stereo Kablosuz Kulaklık Ahizesiz Kulaklıklar için Mic ile iPhone Samsung Xiaomi Huawei

3.83 ₺ 3.00

Product Description for Aimitek Spor Bluetooth Kulaklık Boyun Bandı Stereo Kablosuz Kulaklık Ahizesiz Kulaklıklar için Mic ile iPhone Samsung Xiaomi Huawei : Aimitek S9 Spor Boyun Bandı Stereo Wirless Bluetooth Kulaklıklar Kulaklık Ahizesiz Kulaklıklar özellikleri : Stereo müzik + çağrı yanıtlamagerdanlık stil, giymek için rahat, hafif ağırlık duygusu olmadan, sol ve sağ kulakları için uygun3 D Stereo ses kalitesi, müzik dinlemek için spor & Leisurekablosuz stereo müzik çalma keyfini ve otomatik olarak dönüştürülür çağrıyı cevaplamak için kenara.Cep Telefonu için uygun, i Pod, i Pad, Tablet PC, dizüstü ve PC.çalışma ile i Phone 3 3 G 3 S 4 4 S 5 5 S 5 C 6 6 Artı, Samsung Galaxy S3 S4 S5 s6 s6 Kenar, not 2 3 4, LG, HTC ve Sony, vb.dahili lityum pil, uzun bir süre için destek müzik çalma, 2 saat şarj süresi pil enerji tam yapmakstandart USB arayüzü, bilgisayar konak içine ekleyebilirsiniz port şarj veya zamanki şarj kulaklığı şarj etmekrenk : Siyah, mavi, yeşil, kırmızı ürün Özellikleri : şarj süresi : 12 saatBluetooth sürüm : Buletooth 4.0 + EDR, kablosuz verici standart sınıf IIfrekans kapsama : 2.402 ~ 2.480 GHz ISM bandhassasiyet : 80dbmBluetooth aralığı : 10 m kadarİletim hızı : 57 ~ 723 KbpsStereo sıkıştırma oranı : 44.1 / 48 k Hzulaşın koşulları : Noktadannoktayaşarj güç : PC USB, 5 Vşarj güç : Giriş 110 / 220 V 50 / 60 Hz 150m A paket Içerir : * 1 x Spor Bluetooth Kulaklık* 1 x USB Kablo öğe Talimatları : Cep Telefonunla çifti : 1, durumu Kapalı olması gerekir veya kulaklığı kapatın.2, düğmesine basın " Play / Pause " kadar yaklaşık 3 saniye için mavi ışıklar hızla yanıp sönmeye başlar.3, cep telefonu Bluetooth fonksiyonunu açın ve arama için bluetooth kulaklık ve seçin " SPORTBT ".4, kodu girin " 0000 " gerekirse.5, eğer başarılı soyma, " Bağlı " cellphone üzerinde gösterecektir...

Profesyonel Kulaklık Metal Ağır Bas Müzik Kulaklık için HTC Desire 526G 620G 620 626 300 8 s fone de ouvido
 • Son

Profesyonel Kulaklık Metal Ağır Bas Müzik Kulaklık için HTC Desire 526G 620G 620 626 300 8 s fone de ouvido

5.64 ₺ 5.00

Product Description for Profesyonel Kulaklık Metal Ağır Bas Müzik Kulaklık için HTC Desire 526G 620G 620 626 300 8 s fone de ouvido : bir Stil B Tarzı C Tarzı D Tarzı  Profesyonel Kulaklık Metal Ağır Bas Müzik Kulaklık için HTC Desire 526G 620G 620 626 300 8 s fone de ouvidoBuy cheap Profesyonel Kulaklık Metal Ağır Bas Müzik Kulaklık için HTC Desire 526G 620G 620 626 300 8 s fone de ouvidoProfesyonel Kulaklık Metal Ağır Bas Müzik Kulaklık için HTC Desire 526G 620G 620 626 300 8 s fone de ouvido ReviewProfesyonel Kulaklık Metal Ağır Bas Müzik Kulaklık için HTC Desire 526G 620G 620 626 300 8 s fone de ouvido ShoppingProfesyonel Kulaklık Metal Ağır Bas Müzik Kulaklık için HTC Desire 526G 620G 620 626 300 8 s fone de ouvido Shipping and return policyShopping tips: Before buying Profesyonel Kulaklık Metal Ağır Bas Müzik Kulaklık için HTC Desire 526G 620G 620 626 300 8 s fone de ouvido You can read review for it, or other customers reviews and comments...

Toptan Continental antik retro telefon ahize radyasyon 3.5mm telefon kulaklık mikrofon yok radyasyon iphone samsung için
 • Son

Toptan Continental antik retro telefon ahize radyasyon 3.5mm telefon kulaklık mikrofon yok radyasyon iphone samsung için

₺ 14.94

Product Description for Toptan Continental antik retro telefon ahize radyasyon 3.5mm telefon kulaklık mikrofon yok radyasyon iphone samsung için : toptan Continental antik retro telefon ahize radyasyon 3.5mm telefon kulaklık mikrofon yok radyasyon iphone samsung içinuygulanabilir özellikleri : Apple serisi iphone5, 4 ipad2 / 3 HTC, 4 S serisi, Samsung serisi, yanı sıra kısmı 3.5mm arayüzü telefonmalzeme : metal çevre ABS dışında ışık taşlama taşlamarenk : siyah ve beyazfonksiyonel özellikleri : kompakt boyutu, set retro ve moda biri olarak,her zaman ve her yerde rahat kullanım ahize üzerinde cevap anahtarları üzerinden can operasyon : cevap, asmak; telefonun çoğu kontrol edebilirsiniz müzik dinlemek için, pause; aynı zamanda çağrı telefonun diğer fonksiyonları çalışmasını olabilir.moda baz mikrofon ile oluk, alıcı tam çiçeklenme, baz güçlü bir dekoratif mobilyalar ile, nefis çift renk silikon cep telefonu ped tedavisi ile, cep telefonu ve sert bir nesne sürtünme korumak, telefon izin daha onurlu olduğunu;etkili 96% ortadan cep telefonu radyasyon, böylece size çağrı süreci, daha rahat,gelişmiş plastik malzemeler, bir ile yüksek kaliteli seramik görünüm; yüksek kaliteli hoparlörler ve mikrofonlar, yakın arama deneyimi getirmek. Toptan Continental antik retro telefon ahize radyasyon 3.5mm telefon kulaklık mikrofon yok radyasyon iphone samsung içinBuy cheap Toptan Continental antik retro telefon ahize radyasyon 3.5mm telefon kulaklık mikrofon yok radyasyon iphone samsung içinToptan Continental antik retro telefon ahize radyasyon 3.5mm telefon kulaklık mikrofon yok radyasyon iphone samsung için ReviewToptan Continental antik retro telefon ahize radyasyon 3.5mm telefon kulaklık mikrofon yok radyasyon iphone samsung için ShoppingToptan Continental antik retro telefon ahize radyasyon 3.5mm telefon kulaklık mikrofon yok radyasyon iphone samsung için Shipping and return policyShopping tips: Before buying Toptan Continental antik retro telefon ahize radyasyon 3.5mm telefon kulaklık mikrofon yok radyasyon iphone samsung için You can read review for it, or other customers reviews and comments...

2017 HUINIU Bluetooth Kulaklık Mic ile Metal Manyetik Kablosuz Stereo Kulaklıklar Spor Koşu Apt-X HD Müzik Bluetooth kulaklık
 • Son

2017 HUINIU Bluetooth Kulaklık Mic ile Metal Manyetik Kablosuz Stereo Kulaklıklar Spor Koşu Apt-X HD Müzik Bluetooth kulaklık

9.13 ₺ 6.00

Product Description for 2017 HUINIU Bluetooth Kulaklık Mic ile Metal Manyetik Kablosuz Stereo Kulaklıklar Spor Koşu AptX HD Müzik Bluetooth kulaklık : başlangıç ABD $9.14 ABD $14.84 ABD $7.89 ABD $32.49 ABD $8.84 ABD $28.10 ABD $28.10 ABD $4.98 ABD $8.35 ABD $32.49 end 2017 Jimate Bluetooth Kulaklık Mic ile Metal Manyetik Kablosuz Stereo Kulaklıklar Spor Koşu AptX HD Müzik Bluetooth kulaklık özellikleri : 1...

En Kaliteli! Orijinal Yeni Rinsec B1 Bluetooth 4.0 tüm telefon için Mic ile kulak Kulaklık Kablosuz Kulaklıklar
 • Son

En Kaliteli! Orijinal Yeni Rinsec B1 Bluetooth 4.0 tüm telefon için Mic ile kulak Kulaklık Kablosuz Kulaklıklar

9.96 ₺ 5.00

Product Description for En Kaliteli! Orijinal Yeni Rinsec B1 Bluetooth 4.0 tüm telefon için Mic ile kulak Kulaklık Kablosuz Kulaklıklar : En Kaliteli! Orijinal Yeni Rinsec B1 Bluetooth 4.0 tüm telefon için Mic ile kulak Kulaklık Kablosuz KulaklıklarBuy cheap En Kaliteli! Orijinal Yeni Rinsec B1 Bluetooth 4.0 tüm telefon için Mic ile kulak Kulaklık Kablosuz KulaklıklarEn Kaliteli! Orijinal Yeni Rinsec B1 Bluetooth 4.0 tüm telefon için Mic ile kulak Kulaklık Kablosuz Kulaklıklar ReviewEn Kaliteli! Orijinal Yeni Rinsec B1 Bluetooth 4.0 tüm telefon için Mic ile kulak Kulaklık Kablosuz Kulaklıklar ShoppingEn Kaliteli! Orijinal Yeni Rinsec B1 Bluetooth 4.0 tüm telefon için Mic ile kulak Kulaklık Kablosuz Kulaklıklar Shipping and return policyShopping tips: Before buying En Kaliteli! Orijinal Yeni Rinsec B1 Bluetooth 4.0 tüm telefon için Mic ile kulak Kulaklık Kablosuz Kulaklıklar You can read review for it, or other customers reviews and comments...

Ağustos EP725 Kablosuz Bluetooth Kulaklıklar Sweatproof Spor Salonu Koşu için Kulaklık Mic ile Kulaklıklar Iptal Aktif Gürültü
 • Son

Ağustos EP725 Kablosuz Bluetooth Kulaklıklar Sweatproof Spor Salonu Koşu için Kulaklık Mic ile Kulaklıklar Iptal Aktif Gürültü

83.06 ₺ 47.00

Product Description for Ağustos EP725 Kablosuz Bluetooth Kulaklıklar Sweatproof Spor Salonu Koşu için Kulaklık Mic ile Kulaklıklar Iptal Aktif Gürültü : ağustos EP725 Kablosuz Bluetooth Mikrofon ile spor Kulaklık Ter geçirmez HD Stereo Kulak Tıkaçları için Gym Koşu Smartphone için Kulaklıkları Iptal Aktif Gürültü, Tablet, Laptop, PC özellikleri : YÜKSEK SADAKAT HD STEREO SES Featuring son Bluetooth 4.1 KSS teknolojisi ve devlet sanat akustik bileşenleri üretmek inanılmaz ses kalitesi ile derin bas ve kristal netliğinde tiz...

Avantree V4.1 ÇOKLU Bluetooth Kulaklıklar Kablosuz Kulaklıklar Handsfree Mic ile Kulaklık ve Araç Tutucu Rahat Uydurma
 • Son

Avantree V4.1 ÇOKLU Bluetooth Kulaklıklar Kablosuz Kulaklıklar Handsfree Mic ile Kulaklık ve Araç Tutucu Rahat Uydurma

₺ 16.61

Product Description for Avantree V4.1 ÇOKLU Bluetooth Kulaklıklar Kablosuz Kulaklıklar Handsfree Mic ile Kulaklık ve Araç Tutucu Rahat Uydurma : özellikler* kristal ses kalitesi ve iyi çalışma aralığı* bağımsız açmakapama düğmesi tasarlanmış, çalıştırmak için çok daha basit hale getirir.* ses Akışımüzik Akışı, podcast, A2 DPenabled gelen telefonları GPS ve diğer ses uygulamaları* çoklupair sağlar ve iki cihaz ile bağlantıları korumak* i Phone Metreiçin i Phone ® pil ölçer monitör kulaklık pil seviyesi onekran* gürültü İptal* hafif ve rahat* Inaraç tutucu dahilşartname* Bluetooth uyum : Bluetooth 4.1* çalışma frekans bandı : 2.4 GSHz ~ 2.48 GHz lisanssız ISM bandı* çıkış gücü : Sınıf 2 Güç Çıkışı, kadar 10 metre* destek profilleri : HSP, HFP ve A2 DP profili* destek çoklu eşleştirilmiş cihaz : kadar 8 Bluetooth Telefonları eşleştirilmiş olabilir* yankı iptali ile entegre.* dahili hoparlör ve mikrofon.* standby süresi : 250 saate kadar* konuşma süresi : 5 saate kadar* pil şarj Süresi : 2 ~ 2.5 saat* şarj voltaj : DC5.0 V 300 ~ 500m A* pil tipi : Şarj Edilebilir lityum pil (değiştirilemez)* boyutlar : 59mm x 14mm x 16mm* ağırlık : 9.0gkutuda neler var * Avantree VOTH kulaklık* kulaklık tutucu * USB şarj kablosu* kulak kancası* silikon kulak tomurcuk* kullanım kılavuzu garanti12month kalite garanti normal kullanım için doğrudan bizden...

Orijinal KZ ED9 Süper Kulak Müzik Kulaklık dj HIFI Stereo Kulakiçi Gürültü Ayırma Ile Spor Kulaklık Kulaklık
 • Son

Orijinal KZ ED9 Süper Kulak Müzik Kulaklık dj HIFI Stereo Kulakiçi Gürültü Ayırma Ile Spor Kulaklık Kulaklık

₺ 9.14

Product Description for Orijinal KZ ED9 Süper Kulak Müzik Kulaklık dj HIFI Stereo Kulakiçi Gürültü Ayırma Ile Spor Kulaklık Kulaklık : orijinal KZ ED9 Süper Kulak Müzik Kulaklık dj HIFI Stereo Kulakiçi Gürültü Ayırma Ile Spor Kulaklık Kulaklık not : bu kulaklık değil perakende paket var (satın alma maliyetlerini azaltmak amacıyla) paket istiyorsanız, lütfen bize ulaşın. perakende ambalaj dahil bir fiyat verecek ürün açıklaması ED9 biraz extreme tanımlamak için yeni amiral gemisi kulaklık, bir patentli değişken ayar cihazı (patent numarası : ZL201120401183.6)...

Rillpac CE10S Mic ve Uzaktan Gürültü Ile tüm akıllı telefonlar için Kulak Hifi Stereo Kulaklık Yalıtımlı
 • Son

Rillpac CE10S Mic ve Uzaktan Gürültü Ile tüm akıllı telefonlar için Kulak Hifi Stereo Kulaklık Yalıtımlı

16.54 ₺ 16.00

Product Description for Rillpac CE10S Mic ve Uzaktan Gürültü Ile tüm akıllı telefonlar için Kulak Hifi Stereo Kulaklık Yalıtımlı : 23.99 / piece Rillpac CE10 S Gürültü Izole Kulak Stereo Kulaklık cep telefonu için Mic Ile Hi Fi Kulaklık Marka Kulaklık ·benzersiz, seramik kulaklık ile metal İnşaat·güçlü bas süper müzikal detay ile dengeli.·yüksek enerjili dinamik hoparlör sistemleri için olağanüstü bir ses performansı.·farklı boyutlarda kulak adaptörleri mükemmel kulak kanalı uyum ve ortam gürültü azaltımı için.·entegre gelişmiş kullanılabilirlik için mic.·özel işlenmiş paslanmaz çelik ses akustik prevision tünelleri ön ve seramik için geri.·gelişmiş pasif gürültü izolasyon.·gelişmiş bas ile üstün netlik.·kişiselleştirilmiş fit kulak kanallarında (farklı boyutlarda başlıkları dahil). KULAKLıK : sürücüler : 8mm Neodimyum Mıknatıslarfrekans Tepkisi : 2020000 Hzempedans : 16ohmhassasiyet @ 1 k Hz : 94d Bmaksimum Giriş Gücü : 20 m Wtoplam Harmonik Bozulma (THD) : < 0.1% (1 k Hz / 94d B SPL)gürültü Zayıflatma : 26d B kadarkablo / Fiş : 1.2 m OFC kablosu / 3.5mm düz fişağırlık : 19g MIKROFON : frekans Tepkisi : 50 Hz10 k Hzhassasiyet (@ 1 k Hz) : 48d B±3d BPick Up Desen : OmniDirectionalalmak / Yapmak AramalarıPlay / Pauseparça KontrolüEn Akıllı Telefonlar ile çalışır PAKET ŞUNLARDıR·CE10 S uzaktan ile kulaklık·S / M / L kulaklık başlıkları·garanti Kartı·sert Taşıma Zip Vaka·kablo Klip tüm Rillpac kulaklık ile bir hakiki kontrol etiket, yüzey kaplama kaldırmak gerekir kontrol numarası almak için, sonra resmi web sitesi üzerinde kontrol edebilirsiniz, etiket fotoğraf kontrol edin :    Rillpac CE10S Mic ve Uzaktan Gürültü Ile tüm akıllı telefonlar için Kulak Hifi Stereo Kulaklık YalıtımlıBuy cheap Rillpac CE10S Mic ve Uzaktan Gürültü Ile tüm akıllı telefonlar için Kulak Hifi Stereo Kulaklık YalıtımlıRillpac CE10S Mic ve Uzaktan Gürültü Ile tüm akıllı telefonlar için Kulak Hifi Stereo Kulaklık Yalıtımlı ReviewRillpac CE10S Mic ve Uzaktan Gürültü Ile tüm akıllı telefonlar için Kulak Hifi Stereo Kulaklık Yalıtımlı ShoppingRillpac CE10S Mic ve Uzaktan Gürültü Ile tüm akıllı telefonlar için Kulak Hifi Stereo Kulaklık Yalıtımlı Shipping and return policyShopping tips: Before buying Rillpac CE10S Mic ve Uzaktan Gürültü Ile tüm akıllı telefonlar için Kulak Hifi Stereo Kulaklık Yalıtımlı You can read review for it, or other customers reviews and comments...

Kablosuz Spor kulaklıklar kulak Kulaklık bluetooth Süper Bas Stereo kulaklık handfree ile Bağımsız CPU Sweatproof kafa telefon
 • Son

Kablosuz Spor kulaklıklar kulak Kulaklık bluetooth Süper Bas Stereo kulaklık handfree ile Bağımsız CPU Sweatproof kafa telefon

10.22 ₺ 8.00

Product Description for Kablosuz Spor kulaklıklar kulak Kulaklık bluetooth Süper Bas Stereo kulaklık handfree ile Bağımsız CPU Sweatproof kafa telefon : kablosuz Spor kulaklıklar kulak Kulaklık bluetooth Süper Bas Stereo kulaklık handfree ile Bağımsız CPU Sweatproof kafa telefon Bluetooth ile V4.1 + EDR Kulaklık 10 metre iletim mesafesi.pil 80 m AH olduğunu, zaman Stand by 20 gün, Mustic süresi yaklaşık 68 saat, konuşma süresi 68 saattir.şarj süresi 12 saat...

Sıcak Orijinal Fineblue F910 Kablosuz Bluetooth Kulaklık Kulak Içi Telefon Titreşimli Uyarı Için Klip Bluetooth Kulaklık Giymek
 • Son

Sıcak Orijinal Fineblue F910 Kablosuz Bluetooth Kulaklık Kulak Içi Telefon Titreşimli Uyarı Için Klip Bluetooth Kulaklık Giymek

16.28 ₺ 11.00

Product Description for Sıcak Orijinal Fineblue F910 Kablosuz Bluetooth Kulaklık Kulak Içi Telefon Titreşimli Uyarı Için Klip Bluetooth Kulaklık Giymek : 22.99 / piece Fineblue F910 Casque Bluetooth Stereo Kulaklık cuffie BT 4.0 HandsFree Kulaklık auricolare Titreşimli Uyarı Çok bağlantı Kulaklıklar Kablo ecouteur için Klip ile tüm telefonlar+1 adet evrensel Telefon Tutucu Sticker hediye için bu Fineblue F910 kulaklık yüksek kaliteli Bluetooth 4.0 çip benimser sunmak için stereo ses efekti, o zaman harika müzik keyfini ve net iletişim...

AWEI T2 Kablosuz Bluetooth Kulaklık TWS Stereo Kulaklık Akülü Telefon için Mikrofon Ile Bluetooth V4.2 Auriculares Ecouteur
 • Son

AWEI T2 Kablosuz Bluetooth Kulaklık TWS Stereo Kulaklık Akülü Telefon için Mikrofon Ile Bluetooth V4.2 Auriculares Ecouteur

33.23 ₺ 25.00

Product Description for AWEI T2 Kablosuz Bluetooth Kulaklık TWS Stereo Kulaklık Akülü Telefon için Mikrofon Ile Bluetooth V4.2 Auriculares Ecouteur : şartnameçağrı Süresi : Yaklaşık 5 saatmüzik Süresi : Yaklaşık 4 saatbekleme Süresi : Yaklaşık 200 saat Bluetooth Sürüm : V4.2şarj Süresi : Yaklaşık 12 saatgürültü Azaltma : DSPşarj Arayüzü : USBprofili : HFP / A2 DP / HSP / AVRCPaksesuarlar Listesi : Q29 (Kulak Ipuçları Içerir)1 * şarj Kutusu1 * USB Şarj1 * Kullanım Kılavuzu4 * Kulak Ipuçları (S, L) nasıl soyma : 1...

Orijinal Xiaomi Bluetooth Kulaklık Mi Kablosuz Kulaklık Için Mikrofon Handsfree Ile Taşınabilir Kulak Kancalı Kulaklık Mini Kulaklık Telefon
 • Son

Orijinal Xiaomi Bluetooth Kulaklık Mi Kablosuz Kulaklık Için Mikrofon Handsfree Ile Taşınabilir Kulak Kancalı Kulaklık Mini Kulaklık Telefon

23.98 ₺ 17.00

Product Description for Orijinal Xiaomi Bluetooth Kulaklık Mi Kablosuz Kulaklık Için Mikrofon Handsfree Ile Taşınabilir Kulak Kancalı Kulaklık Mini Kulaklık Telefon :   orijinal Xiaomi Bluetooth Kulaklık Mi Kablosuz Kulaklık Için Mikrofon Handsfree Ile Taşınabilir Kulak Kancalı Kulaklık Mini Kulaklık Telefon * en son Bluetooth 4.1 teknolojisi, 4 G ağ ile en iyi uyumluluk* daha gelişmiş Bluetooth 4.1 teknolojisi sorunu iyileştirmek için eski Bluetooth protokolü ve 4 G ağları birbirleri ile müdahale.* otomatik gürültü azaltma özelliği ile yeni Bluetooth 4.1 teknolojisişarj süresi : 2 saatbekleme süresi : 180 saat (yaklaşık bir hafta)konuşma süresi : 5 saatİletişim mesafesi : 10 metre Bluetooth özelliği : V4.1 Bluetooth versiyonu Bluetooth protokol : HFP / A2 DP / HSP / AVRCPboyutu : 5.6 cm * 1 cm × 0.8 cmağırlık : 6.5grenk : Beyaz / Siyah     Orijinal Xiaomi Bluetooth Kulaklık Mi Kablosuz Kulaklık Için Mikrofon Handsfree Ile Taşınabilir Kulak Kancalı Kulaklık Mini Kulaklık TelefonBuy cheap Orijinal Xiaomi Bluetooth Kulaklık Mi Kablosuz Kulaklık Için Mikrofon Handsfree Ile Taşınabilir Kulak Kancalı Kulaklık Mini Kulaklık TelefonOrijinal Xiaomi Bluetooth Kulaklık Mi Kablosuz Kulaklık Için Mikrofon Handsfree Ile Taşınabilir Kulak Kancalı Kulaklık Mini Kulaklık Telefon ReviewOrijinal Xiaomi Bluetooth Kulaklık Mi Kablosuz Kulaklık Için Mikrofon Handsfree Ile Taşınabilir Kulak Kancalı Kulaklık Mini Kulaklık Telefon ShoppingOrijinal Xiaomi Bluetooth Kulaklık Mi Kablosuz Kulaklık Için Mikrofon Handsfree Ile Taşınabilir Kulak Kancalı Kulaklık Mini Kulaklık Telefon Shipping and return policyShopping tips: Before buying Orijinal Xiaomi Bluetooth Kulaklık Mi Kablosuz Kulaklık Için Mikrofon Handsfree Ile Taşınabilir Kulak Kancalı Kulaklık Mini Kulaklık Telefon You can read review for it, or other customers reviews and comments...

Awei A920BLS Bluetooth Kulaklık Fone de ouvido Kablosuz Kulaklık Spor Kulaklık Hands Free Mic Ile Audifonos Casque Akülü
 • Son

Awei A920BLS Bluetooth Kulaklık Fone de ouvido Kablosuz Kulaklık Spor Kulaklık Hands Free Mic Ile Audifonos Casque Akülü

20.15 ₺ 15.00

Product Description for Awei A920BLS Bluetooth Kulaklık Fone de ouvido Kablosuz Kulaklık Spor Kulaklık Hands Free Mic Ile Audifonos Casque Akülü :     Awei A920BLS Bluetooth Kulaklık Fone de ouvido Kablosuz Kulaklık Spor Kulaklık Hands Free Mic Ile Audifonos Casque AkülüBuy cheap Awei A920BLS Bluetooth Kulaklık Fone de ouvido Kablosuz Kulaklık Spor Kulaklık Hands Free Mic Ile Audifonos Casque AkülüAwei A920BLS Bluetooth Kulaklık Fone de ouvido Kablosuz Kulaklık Spor Kulaklık Hands Free Mic Ile Audifonos Casque Akülü ReviewAwei A920BLS Bluetooth Kulaklık Fone de ouvido Kablosuz Kulaklık Spor Kulaklık Hands Free Mic Ile Audifonos Casque Akülü ShoppingAwei A920BLS Bluetooth Kulaklık Fone de ouvido Kablosuz Kulaklık Spor Kulaklık Hands Free Mic Ile Audifonos Casque Akülü Shipping and return policyShopping tips: Before buying Awei A920BLS Bluetooth Kulaklık Fone de ouvido Kablosuz Kulaklık Spor Kulaklık Hands Free Mic Ile Audifonos Casque Akülü You can read review for it, or other customers reviews and comments...